Boroda Baits MEXER 110 mm kolor 011

5 Items
PLN4.47
Quantity

Boroda Baits - najlepsze rosyjskie Hand Made już w Polsce !

MEXER 110 mm  to  najnowszy model znakomitej przynęty sandaczowo  - szczupakowej przygotowanej specjalnie dla łowców tych  ryb drapieżnych !!

Najnowsza wersja przynęty MEXER 110 mm o wadze 9 gr.  to jedna z najbardziej wszechstronnych przynęt, odpowiednia do łowienia każdej ryby drapieżnej. Wyśmienicie wyważona można nią  zarówno łowić w rzece jak i w jeziorze. Podczas pobytu na zaporówkach sprawdzi się wręcz idealnie przy połowie sandaczy lub dużych okoni, dlatego stała się moja podstawową przynętą. W tej wersji Mexer występuje również w opcji Double Color co na pewno ucieszy, tych którzy lubią eksperymentować z kolorami.

Bardzo miękki i elastyczny materiał sprawia, że przynęta jest bardzo elastyczna co pozwala wprowadzić ją nawet w najmniejszą pracę, dzięki czemu wędkarz może pokazać jej wyjątkową pracę. Bardzo dobre wyniki daje podczas łapania nieaktywnych ryb. Budowa MEXERA zbliżona jest do przynęty AYRA jej liczne prążki powoduje dodatkowy efekt dźwiękowy w wodzie, który działa na linię boczną drapieżnika, przyciągając jego uwagę.

Pamiętajmy o prawidłowym uzbrojeniu AYRY , tak aby grot haka był w jak najbliżej początku przynęty. Przynęta jest ceniona przez wędkarzy za jej unikatową budowę jak i potężna skuteczność, zwłaszcza podczas połowu sandaczów, okoni a nawet szczupaków.

Najlepsze wyniki są przy stosowaniu ultralekkich główek typu  4,0 - 15,0 gram.

rozmiar : 110mm

Waga: 9g

Cena za 1szt.

Producent: Boroda Baits

arrow_upward